Oferowane przez nas pokoje gościnne mieszczą się w osobnym budynku, położonym kilkadziesiąt metrów od domu, w którym mieszkają gospodarze. 

W zależności od oczekiwań nasi goście mogą wynająć jeden z trzech apartamentów mieszczących się na parterze lub segment rodzinny czy tez pokoje mieszczące się na piętrze. We wszystkich pokojach podziwiać można obrazy malowane przez Panią Basię.

Oferujemy również domowe posiłki, które serwowane są w jadalni. Również w jadalni dostęp do telewizji.

 

 

 

ZAPRASZAMY DO NASZYCH POKOI:

 

W skład każdego apartamentu wchodzi przedpokój, salonik oraz sypialnia i łazienka. Ponadto w pokoju jest lodówka, czajnik elektryczny i suszarka do włosów w łazience. Apartamenty przeznaczone są dla 2 do 4 osób.

 Cena - 150 -200 zł  za dobę.

 


 


 

 

 

 

  

 

Zielony apartament

 

 

Nowy apartament

 

 

Pokój rodzinny

 

W skład segmentu rodzinnego wchodzą dwa dwuosobowe  pokoje, przedpokój i łazienka. Jest to doskonała oferta dla rodziny z dziećmi. Pokój wyposażony jest w czajnik elektryczny i lodówkę. Za oknami jak wszędzie zieleń bieszczadzkich łąk i lasów. Pokój przeznaczony jest dla 2 do 4 osób. 

Cena - 150-200 zł  za pokój za dobę.

 

Pokój z aktem

 

 Jest to pokój, którego atrakcją jest stare małżeńskie łoże. W pokoju jest lodówka i czajnik elektryczny. Z pokoju bezpośrednio wejście do własnej łazienki. 

Cena to 50 zł od osoby za dobę.

 

 

Pokój balkonowy

 

Jest to pokój dwuosobowy z łazienką i balkonem.

Cena noclegu za dobę to 45 zł. od osoby