Witamy na  naszej stronie!

Agroturystyka „U Pani Basi” to oferta dla osób, do których przemawia piękno Bieszczadów, a jednocześnie cenią sobie spokój i wygodę. Obiekt położony jest bowiem w położonej u stóp Otrytu, wyżłobionej przez San dolinie. Spokój i obcowanie z przyrodą gwarantuje rozległa posiadłość, na której znajdują się trzy budynki, jeden to dom gospodarzy, w drugim znajdują się pokoje dla gości, w trzecim jest jadalnia.

Barbara Ważyńska i Krystyn Zieliński

Ta część Dwernika, w której znajduje się obiekt, położona jest przy biegnącej od Smolnika do Zatwartnicy i dalej drodze, około 5 km od skrzyżowania z drogą biegnącą w kierunku Ustrzyk Górnych. Ci, którzy chcą dotrzeć tam pociągiem powinni dojechać do Sanoka lub Zagórza, skąd dalej bezpośrednio lub z przesiadką w Ustrzykach Dolnych autobusami PKS lub kursującymi w sezonie prywatnymi BUS-ami. O wiele wygodniej jest dojechać własnym środkiem lokomocji.

Aby łatwiej było trafić przy biegnącym w górę podjeździe do domu oczekuje na gości ubrana w kwiecistą suknię Baba. Na posesji można zaparkować samochód.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ
SPANIE.PL

PARTNER: